Wyniki spotkań

Brak zaplanowanych spotkań

Strzelcy

Msc.Ilość bramekImię i nazwisko
136Artur Mikuła
222Marcin Grotowski
320 Krzysztof Rachwalski
418Karol Szyplik
517Karol Majchrzak

sezon 2009-2010

Mistrzostwa Polski Seniorów I Liga 2009/10

GodzinaGOSPODARZWynikGOŚĆ
12 września 2009
14:00 KS Warta Poznań 1:6 (0:1) KS Pomorzanin Toruń
15:00 AZS Politechnika Poznańska 8:0 (6:0) MKS Siemianowiczanka
17:00 UKH Start 1954 Gniezno 4:2 (3:0) LKS Rogowo
17:00 KS AZS AWF Poznań 2:6 (1:3) WKS Grunwald Poznań
20:00 KS Stella Gniezno 5:1 (3:1) LKS Gąsawa
13 września 2009
10:00 KS Warta Poznań 4:2 (2:1) MKS Siemianowiczanka
12:00 UKH Start 1954 Gniezno 15:0 (6:0) LKS Gąsawa
12:00 AZS Politechnika Poznańska 1:3 (1:1) KS Pomorzanin Toruń
14:00 KS Stella Gniezno 3:3 (0:1) k.z. 2-3 LKS Rogowo
19 września 2009
14:00 MKS Siemianowiczanka 2:16 (1:6) WKS Grunwald Poznań
15:00 LKS Rogowo 1:1 (1:0) k.z. 0-1 KS Warta Poznań
15:00 AZS Politechnika Poznańska 5:1 (3:1) LKS Gąsawa
16:00 KS Pomorzanin Toruń 8:2 (3:0) KS AZS AWF Poznań
19:00 KS Stella Gniezno 2:3 (1:0) UKH Start 1954 Gniezno
20 września 2009
12:00 KS Warta Poznań 5:2 (1:0) LKS Gąsawa
12:00 LKS Rogowo 3:3 (3:1) k.z. 1-3 AZS Politechnika Poznańska
14:00 MKS Siemianowiczanka 2:7 (1:2) KS AZS AWF Poznań
16:00 KS Pomorzanin Toruń 5:6 (2:4) WKS Grunwald Poznań
26 września 2009
14:00 LKS Rogowo 1:1 (1:1) k.z. 1-2 LKS Gąsawa
14:00 WKS Grunwald Poznań 12:2 (7:1) KS Warta Poznań
16:00 UKH Start 1954 Gniezno 7:2 (4:0) MKS Siemianowiczanka
17:00 KS AZS AWF Poznań 0:2 (0:1) AZS Politechnika Poznańska
18:00 KS Stella Gniezno 0:4 (0:0) KS Pomorzanin Toruń
27 września 2009
10:00 KS Stella Gniezno 4:1 (2:1) MKS Siemianowiczanka
12:00 WKS Grunwald Poznań 8:1 (3:1) AZS Politechnika Poznańska
12:00 UKH Start 1954 Gniezno 5:4 (1:1) KS Pomorzanin Toruń
14:00 KS AZS AWF Poznań 5:3 (2:2) KS Warta Poznań
17 października 2009
12:00 KS Warta Poznań 0:8 (0:3) AZS Politechnika Poznańska
14:00 KS Pomorzanin Toruń 8:1 (2:0) LKS Rogowo
14:00 MKS Siemianowiczanka 3:3 (2:0) k.z. 1-3 LKS Gąsawa
14:00 KS AZS AWF Poznań 3:4 (2:1) KS Stella Gniezno
15:00 WKS Grunwald Poznań 8:3 (4:2) UKH Start 1954 Gniezno
18 października 2009
11:00 WKS Grunwald Poznań 9:0 (5:0) KS Stella Gniezno
13:00 KS AZS AWF Poznań 5:3 (3:0) UKH Start 1954 Gniezno
14:00 MKS Siemianowiczanka 3:4 (3:2) LKS Rogowo
14:00 KS Pomorzanin Toruń 6:2 (3:1) LKS Gąsawa
24 kwietnia 2010
16:00 MKS Siemianowiczanka 2:4 (1:1) UKH Start 1954 Gniezno
16:00 LKS Gąsawa 5:3 (1:2) LKS Rogowo
16:00 KS Pomorzanin Toruń 8:1 (3:0) KS Stella Gniezno
17:00 AZS Politechnika Poznańska 3:6 (0:2) KS AZS AWF Poznań
18:00 KS Warta Poznań 0:14 (0:6) WKS Grunwald Poznań
25 kwietnia 2010
12:00 AZS Politechnika Poznańska 0:10 (0:6) WKS Grunwald Poznań
14:00 KS Warta Poznań 1:0 (0:0) KS AZS AWF Poznań
15:00 MKS Siemianowiczanka 7:2 (2:0) KS Stella Gniezno
16:00 KS Pomorzanin Toruń 8:3 (3:1) UKH Start 1954 Gniezno
27 kwietnia 2010
19:00 UKH Start 1954 Gniezno 2:1 (0:0) KS Stella Gniezno
28 kwietnia 2010
18:00 LKS Rogowo 1:1 (1:0) k.z. 1-0 KS AZS AWF Poznań
18:00 WKS Grunwald Poznań 9:0 (3:0) LKS Gąsawa
2 maja 2010
12:00 AZS Politechnika Poznańska 5:2 (1:2) LKS Rogowo
14:00 LKS Gąsawa 4:2 (1:2) KS Warta Poznań
14:00 KS AZS AWF Poznań 2:2 (1:0) k.z. 3-2 MKS Siemianowiczanka
17:00 WKS Grunwald Poznań 6:3 (2:2) KS Pomorzanin Toruń
3 maja 2010
10:00 WKS Grunwald Poznań 11:1 (5:0) MKS Siemianowiczanka
12:00 LKS Gąsawa 1:4 (0:1) AZS Politechnika Poznańska
13:00 KS AZS AWF Poznań 4:7 (1:3) KS Pomorzanin Toruń
16:00 KS Warta Poznań 4:1 (0:0) LKS Rogowo
5 maja 2010
18:00 LKS Rogowo 1:3 (0:1) WKS Grunwald Poznań
18:00 KS Warta Poznań 1:1 (1:1) k.z. 3-2 KS Stella Gniezno
18:00 AZS Politechnika Poznańska 6:3 (0:1) UKH Start 1954 Gniezno
8 maja 2010
16:00 LKS Rogowo 2:6 (2:2) KS Pomorzanin Toruń
16:00 LKS Gąsawa 1:3 (0:2) MKS Siemianowiczanka
16:00 KS Stella Gniezno 1:4 (0:3) KS AZS AWF Poznań
16:00 AZS Politechnika Poznańska 4:3 (2:2) KS Warta Poznań
18:00 UKH Start 1954 Gniezno 2:12 (1:4) WKS Grunwald Poznań
9 maja 2010
10:00 LKS Rogowo 2:3 (2:1) MKS Siemianowiczanka
12:00 KS Stella Gniezno 0:9 (0:5) WKS Grunwald Poznań
14:00 UKH Start 1954 Gniezno 1:5 (0:2) KS AZS AWF Poznań
14:00 LKS Gąsawa 0:11 (0:8) KS Pomorzanin Toruń
15 maja 2010
16:00 KS Pomorzanin Toruń 5:1 (3:0) MKS Siemianowiczanka
16:00 LKS Gąsawa 1:8 (1:4) WKS Grunwald Poznań
16:00 UKH Start 1954 Gniezno 3:1 (2:0) AZS Politechnika Poznańska
16:00 KS AZS AWF Poznań 2:0 (0:0) LKS Rogowo
18:00 KS Stella Gniezno 2:2 (0:2) k.z. 2-3 KS Warta Poznań
16 maja 2010
12:00 UKH Start 1954 Gniezno 2:3 (0:1) KS Warta Poznań
12:00 LKS Gąsawa 4:3 (1:2) KS AZS AWF Poznań
12:00 WKS Grunwald Poznań 20:2 (7:1) LKS Rogowo
14:00 KS Stella Gniezno 2:7 (1:3) AZS Politechnika Poznańska
14:00 MKS Siemianowiczanka 1:10 (0:6) KS Pomorzanin Toruń
26 maja 2010
18:00 KS Warta Poznań 5:5 (3:3) k.z. 3-2 UKH Start 1954 Gniezno
19:00 AZS Politechnika Poznańska 9:2 (2:1) KS Stella Gniezno
20:00 KS AZS AWF Poznań 3:1 (3:0) LKS Gąsawa
28 maja 2010
17:00 WKS Grunwald Poznań 2:1 (1:1) KS AZS AWF Poznań
29 maja 2010
16:00 MKS Siemianowiczanka 1:5 (0:1) AZS Politechnika Poznańska
16:00 KS Pomorzanin Toruń 5:3 (1:1) KS Warta Poznań
16:00 LKS Gąsawa 2:2 (1:2) k.z. 3-2 KS Stella Gniezno
16:00 LKS Rogowo 1:1 (1:0) k.z. 2-1 UKH Start 1954 Gniezno
30 maja 2010
14:00 KS Pomorzanin Toruń 1:2 (0:1) AZS Politechnika Poznańska
14:00 MKS Siemianowiczanka 2:2 (1:1) k.z. 2-1 KS Warta Poznań
14:00 LKS Gąsawa 3:7 (0:3) UKH Start 1954 Gniezno
14:00 LKS Rogowo 5:1 (3:1) KS Stella Gniezno