Wyniki spotkań

Brak zaplanowanych spotkań

Strzelcy

Msc.Ilość bramekImię i nazwisko
136Artur Mikuła
222Marcin Grotowski
320 Krzysztof Rachwalski
418Karol Szyplik
517Karol Majchrzak

Play off 2011

GRUPA I (I-IV)

FAZA I: PÓŁFINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)

PÓŁFINAŁ 1: WKS Grunwald Poznań (1) -KS Warta Poznań(4)
03.06.2011r. KS Warta Poznań - WKS Grunwald Poznań 1-6(0-4)
04.06.2011r. WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 8-1(5-0)
         
STAN RYWALIZACJI: WKS Grunwald Poznań - KS Warta Poznań 2-0
AWANS:WKS Grunwald Poznań
PÓŁFINAŁ 2: KS Pomorzanin Toruń(2) -UKH Start 1954 Gniezno(3)
03.06.2011r. UKH Start 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń 4-5(3-2)
04.06.2011r. KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 10-1(5-1)
         
STAN RYWALIZACJI: KS Pomorzanin Toruń - UKH Start 1954 Gniezno 2-0
AWANS:KS Pomorzanin Toruń

GRUPA I (I-IV)

FAZA II: FINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)

Mecz o MP: zwycięzcy półfinału 1 i 2
10.06.2011r.  KS Pomorzanin Toruń - WKS Grunwald Poznań 1-6(1-4)
11.06.2011r. WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 5-1(3-1)
         
STAN RYWALIZACJI:WKS Grunwald Poznań - KS Pomorzanin Toruń 2-0
MP:WKS Grunwald Poznań
II miejsce: KS Pomorzanin Toruń
Mecz o III miejsce: przegrani półfinału 1 i 2
10.06.2011r.  KS Warta Poznań -  UKH Start 1954 Gniezno 5-3(3-1)
11.06.2011r. UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 4-2(0-1)
12.06.2011r.
termin rezerwowy
UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 0-1(0-0)
STAN RYWALIZACJI: UKH Start 1954 Gniezno - KS Warta Poznań 1-2
III miejsce: KS Warta Poznań
IV miejsce: UKH Start 1954 Gniezno

 GRUPA II

FAZA I : MECZE O miejsca (V- VI) (DWUMECZ)

PARA I: KS AZS AWF Poznań(5) - KS Polonia Środa Wlkp.(8)
04.06.2011r. KS Polonia Środa Wlkp. - KS AZS AWF Poznań 2-6(2-1)
05.06.2011r. KS AZS AWF Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 11-1(4-0)
STAN RYWALIZACJI:  KS AZS AWF Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 2-0
AWANS: KS AZS AWF Poznań
PARA 2: KS Pocztowiec Poznań(6)-LKS Rogowo(7)
04.06.2011r. LKS Rogowo - KS Pocztowiec Poznań 3-4(2-3)
05.06.2011r. KS Pocztowiec Poznań - LKS Rogowo 11-0(4-0)
STAN RYWALIZACJI: KS Pocztowiec Poznań-LKS Rogowo 2-0
AWANS:KS Pocztowiec Poznań

 GRUPA II

FAZA II: MECZ O V MIEJSCE (DWUMECZ)

Mecz o V miejsce:zwycięzcy par 1 i 2
11.06.2011r. KS Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 2-2(2-2)
12.06.2011r. KS AZS AWF Poznań - KS Pocztowiec Poznań 2-6(2-1)
STAN RYWALIZACJI:
V miejsce:KS Pocztowiec Poznań
VI miejsce: KS AZS AWF Poznań

 GRUPA II

FAZA II: TURNIEJ O miejsca (VII - IX)

LKS Rogowo, KS Polonia Środa Wlkp, LKS Gąsawa, ZSMS Poznań
10.06.2011r. LKS Rogowo  - ZSMS Poznań 7-2(2-1)
10.06.2011r KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Gąsawa 6-5(4-2)
11.06.2011r. ZSMS Poznań - KS Polonia Środa Wlkp. 1-1(1-1)
11.06.2011r. LKS Gąsawa - LKS Rogowo 4-5(1-3)
12.06.2011r. KS Polonia Środa Wlkp. - LKS Rogowo 3-6(0-4)
12.06.2011r. LKS Gąsawa - ZSMS Poznań 7-2(3-0)
VII miejsce: LKS Rogowo
VIII miejsce: KS Polonia Środa Wlkp.
IX  miejsce:  LKS Gąsawa